9 lutuego

Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu

Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu (2022)


Black Panther: Wakanda Forever

7,2
Akcja  Dramat  Przygodowy  Sci-Fi 

Reżyseria: Ryan Coogler
Obsada: Letitia Wright, Lupita Nyong'o, Danai Gurira

W najnowszej produkcji Marvel Studios - "Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu" - Królowa Ramonda (Angela Bassett), Shuri (Letitia Wright), M'Baku (Winston Duke), Okoye (Danai Gurira) i Dora Milaje (Florence Kasumba) po śmierci króla T'Challi bronią swojej ojczyzny przed zakusami światowych mocarstw. Czekają ich nowe wyzwania, więc bohaterowie z pomocą War Dog Nakii (Lupita Nyong'o) i Everetta Rossa (Martin Freeman) jednoczą siły i przecierają nowe szlaki dla królestwa Wakandy. Tenoch Huerta debiutuje w roli Namora, króla tejemniczej podwodnej nacji.

Bros

Bros (2022)6,4
Komedia  Romans 

Reżyseria: Nicholas Stoller
Obsada: Billy Eichner, Luke Macfarlane, Guy Branum

Duma górą! Oto komedia romantyczna o szukaniu miłości, bliskości i serdeczności w czasie gdy wokół cały świat nie chce się ani na moment zatrzymać. Bobby ponad wszystko ceni samowystarczalność i jak sam deklaruje kocha swoje życie, wolność i niezależność. Gdy na jednej z imprez wpada na Aarona, nieoczekiwanie wpada też po uszy w stan zakochania. Jednak kiedy całe życie polegasz na sobie, na myśl o związku możesz mieć spory mętlik w głowie. Czy bohaterom, którzy boją się zobowiązań, uda się zbudować trwały związek? "Bros" udowadniają, że dla miłości warto zaryzykować!

15 lutuego

Strange World

Strange World (2022)Akcja  Animowany  Przygodowy 

Reżyseria: Don Hall, Qui Nguyen
Obsada: Jake Gyllenhaal (głos), Jaboukie Young-White (głos), Gabrielle Union (głos)

„Dziwny świat” to historia niezwykłej podroży Klanów - legendarnej rodziny odkrywców. W składzie tej nietuzinkowej drużyny znajdziemy niesfornego żelkowatego stwora, trójnogiego psa i całą menażerię dziwacznych istot, które wraz z Klanami przemierzają nieznany i zdradliwy ląd pełen niebezpiecznych tajemnic.

22 lutuego

Północ

Północ (2021)


Mi-deu-na-i-teu

6,4
Thriller 

Reżyseria: Oh-Seung Kwon
Obsada: Wi Ha-joon, Park Hoon, Ki-joo Jin

Kyung-mi, dziewczyna z dysfunkcją słuchu, mieszka z matką i pracuje w call center w dziale obsługi. Pewnego dnia opuszcza wcześniej nieprzyjemną kolacji z klientem, aby odebrać matkę. Gdy dziewczyna idzie zaparkować samochód, zauważa ją Do-sik, seryjny morderca, i postanawia zabić. W ostatnim momencie zmienia jednak cel mordu na So-jung, która mija go, gdy rozmawia przez telefon ze starszym bratem. Do-sik dźga nożem dziewczynę w ciemnym zaułku na tyłach. So-jung zostaje znaleziona przez Kyung-mi, która także staje się ofiarą psychopaty.