Premiery i zapowiedzi DVD / BLU-RAY

  02 maja 2018

  DVD, zapowiedzi DVD i BLU-RAY | Homevideo.pl

  Morderstwo w Orient Expressie

  (2017)
  114 min. Dramat , Kryminał   |   Malta , USA

  6.5 / 10  6.6 / 10  

  Reżyser: Kenneth Branagh
  Występują:
  Johnny Depp , Paapa Essiedu , Daisy Ridley
  Ekranizacja słynnej powieści Agathy Christie, w której dochodzi do morderstwa wpływowego amerykańskiego biznesmena w najsłynniejszym pociągu świata. Trzynaścioro pasażerów uwięzionych zostaje w pułapce, nie wiedząc, co ich czeka. Jeden człowiek musi wskazać mordercę, zanim ten zaatakuje ponownie.

  DVD, zapowiedzi DVD i BLU-RAY | Homevideo.pl

  Nowicjat

  (2017)
  123 min. Dramat   |   USA

  7.3 / 10  6.6 / 10  

  Reżyser: Margaret Betts
  Występują:
  Margaret Qualley , Julianne Nicholson , Dianna Agron
  Nastoletnia Cathleen (Margaret Qualley) bardzo miłuje Boga i postanawia wstąpić do klasztoru. Jej decyzji nie rozumie zupełnie jej matka, która chciała innego życia dla swojej córki niż życie za murami klasztoru. Pod okiem przełożonej (Melissa Leo) Cathleen uczy się życia w związku z kimś, kto nigdy nie odpowiada na prośby. Tymczasem Kościół katolicki staje na progu wielkich zmian związanych z II soborem watykańskim. Papież Jan XXIII wprowadził na nim reformy uwspółcześniające Kościół katolicki, między innymi poprzez rozluźnianie po raz pierwszy od prawie stu lat licznych surowych reguł postępowania.

  DVD, zapowiedzi DVD i BLU-RAY | Homevideo.pl

  Jumanji: Przygoda w dżungli

  Jumanji 2 (2017)
  119 min. Komedia , Fantasy , Akcja   |   USA

  6.7 / 10  7 / 10  

  Reżyser: Jake Kasdan
  Występują:
  Karen Gillan , Dwayne Johnson , Bobby Cannavale
  Grupa dzieciaków znajduje starą grę na konsolę. Gra nazywa się "Jumanji", a dzieci nigdy o niej nie słyszały. Nie przeszkadza im to wcale i od razu rozpoczynają grę. Każde z dzieci staje się awatarem postaci, którą wybrały. I tak Spencer będzie odważnym łowcą przygód, Fridge przyjmuje postać Einsteina, Bethany zmienia się w profesora w średnim wieku, a Martha staje się nieustraszoną wojowniczką. Tak gra Jumanji przenosi dzieci do niebezpiecznej dżungli, gdzie młodzi bohaterowie odkrywają, że rozgrywka nie dotyczy tylko gry, ale przede wszystkim jest walką o przetrwanie. Jeśli dzieci chcą powrócić do realnego świata i opuścić grę Jumanji, będą musiały wyruszyć w najbardziej niebezpieczną przygodę swojego życia i przy okazji odkryć prawdę o sobie. Jeśli się im to nie uda - pozostaną w grze Jumanji na zawsze.

  DVD, zapowiedzi DVD i BLU-RAY | Homevideo.pl

  Król rozrywki

  (2017)
  105 min. Dramat , Biograficzny , Musical   |   USA

  7.7 / 10  7.8 / 10  

  Reżyser: Michael Gracey
  Występują:
  Zendaya , Rebecca Ferguson , Zac Efron
  Film "Król rozrywki" pokazuje narodziny show biznesu i jest inspirowany losami legendarnego P.T. Barnuma - człowieka wizjonera, który potrafił z niczego stworzyć spektakl i olśniewające widowisko, które stało się światową sensacją.

  DVD, zapowiedzi DVD i BLU-RAY | Homevideo.pl

  Fernando

  (2017)
  106 min. Komedia , Fantasy , Przygodowy   |   USA

  7 / 10  6.7 / 10  

  Reżyser: Carlos Saldanha
  Występują:
  Kate McKinnon , Carlos Saldanha , Bobby Cannavale
  Młody byczek Fernando nie jest typowym bykiem. Od walk woli bowiem leżeć pod drzewem i wąchać kwiatki. Poza tym ma wielkie serce. Za sprawą pomyłki zostaje uznany za niebezpieczną bestię, a następnie schwytany i wyrwany z domu. Ci co go pojmali chcą, aby Fernando wziął udział w walkach w Madrycie. Zdeterminowany Fernando, by powrócić do swojej rodziny, gromadzi ekipę wyrzutków i wyrusza w podróż pełną przygód.

  DVD, zapowiedzi DVD i BLU-RAY | Homevideo.pl

  Proud Mary

  (2018)
  89 min. Akcja , Thriller   |   USA

  4.5 / 10  4.8 / 10  

  Reżyser: Babak Najafi
  Występują:
  Taraji P. Henson , Billy Brown , Jahi Di'Allo Winston
  Mary (Taraji P. Henson) pracuje jako płatna zabójczyni dla pewnej mafijnej rodziny z Bostonu. Jej życie zostaje wywrócone do góry nogami, po tym jak spotyka młodego chłopca podczas jednej ze swoich misji.

  09 maja 2018

  DVD, zapowiedzi DVD i BLU-RAY | Homevideo.pl

  Habit i zbroja

  Habit & Armour (2017)
  90 min. Dokumentalny   |   Litwa , Niemcy , Polska

  6 / 10  8.9 / 10  

  Reżyser: Paweł Pitera
  Występują:
  Stacy Keach
  Dokument pokazujący dzieje Państwa Zakonnego i Rzeczpospolitej Obojga Narodów został przedstawiony w formie gigantycznej gry strategicznej, gdzie konkurują ze sobą różne wartości cywilizacyjne. Film obejmuje okres 300 lat (od XII do XVI wieku) i pokazuje m.in. powstanie zakonu NMP Domu Niemieckiego w Palestynie, kolonizację ziem pruskich nad Bałtykiem i budowę Państwa Zakonnego oraz okres jego prosperity. Pokazane są też wydarzenia z XV wieku kiedy to ma miejsce wielka wojna Zakonu z Rzeczpospolitą łącznie z historyczną bitwą pod Grunwaldem (1410). Historię kończy likwidacja Państwa Zakonnego na mocy II Pokoju Toruńskiego (1466) i akces jego mieszkańców do Rzeczpospolitej Obojga Narodów w tzw. Hołdzie Pruskim.

  DVD, zapowiedzi DVD i BLU-RAY | Homevideo.pl

  Coco

  (2017)
  109 min. Komedia , Fantasy , Przygodowy   |   USA

  8.2 / 10  8.5 / 10  

  Reżyser: Adrian Molina
  Występują:
  Edward James Olmos , Alanna Ubach , Benjamin Bratt
  Mały Miguel uwielbia grę na gitarze, a jego największym marzeniem jest pójść w ślady swojego muzycznego idola, Ernesto de la Cruz. Niestety rodzina Miguela jest temu przeciwna. Mimo wszystko chłopiec, pomimo zakazu, za wszelką cenę chcę rozwijać swój talent. Niespodziewanie trafia on do niezwykłej Krainy Zmarłych, gdzie spotyka oszusta Hektora, z którym odkrywa historię swojej rodziny.

  DVD, zapowiedzi DVD i BLU-RAY | Homevideo.pl

  Bękarty

  Who's Your Daddy? (2017)
  103 min. Komedia   |   USA

  5.5 / 10  5.3 / 10  

  Reżyser: Lawrence Sher
  Występują:
  Christopher Walken , J.K. Simmons , Owen Wilson
  Dwóch braci (Ed Helms i Owen Wilson) dorastali bez ojca i wychowywani byli jedynie przez ekscentryczną matkę (Glenn Close). Co więcej chłopcy żyli w przeświadczeniu, że ich ojciec nie żyje i zmarł na raka. Kiedy prawda o tym, że ojciec prawdopodobnie żyje żyje wyjdzie na jaw, bracia bez wahania wyruszają w jego poszukiwanie. A przy okazji szukania ojca dowiedzą się wiele rzeczy o własnej mamie, o których nie koniecznie chcieliby wiedzieć.

  DVD, zapowiedzi DVD i BLU-RAY | Homevideo.pl

  Dżungla

  (2017)
  115 min. Akcja , Przygodowy , Dramat   |   Kolumbia , Australia

  6.7 / 10  6.7 / 10  

  Reżyser: Greg Mclean
  Występują:
  Daniel Radcliffe , Alex Russell , Thomas Kretschmann
  Yossi (Daniel Radcliffe) wraz z grupą przyjaciół pragnie odnaleźć w dziczy wioskę Indian. Wraz z przewodnikiem udają się do boliwijskiej dżungli, aby zrealizować swój cel. Podczas przeprawy rzecznej Yossi wypada z łódki i wpada do wody. Cudem unika śmierci, ale oddzielony od grupy i przewodnika znającego dżunglę, zostaje zdany jedynie na siebie. Nie mając żadnych zapasów i pozbawiony jakiejkolwiek pomocy Yossi ma tylko jeden cel - przetrwać w dżungli.

  DVD, zapowiedzi DVD i BLU-RAY | Homevideo.pl

  M jak morderca

  (2017)
  98 min. Thriller , Kryminał   |   USA

  5.4 / 10  5.2 / 10  

  Reżyser: Johnny Martin
  Występują:
  Karl Urban , Al Pacino , Brittany Snow
  Ray Archer (Al Pacino) to emerytowany detektyw, który pracował w wydziale zabójstw. Nie jest mu jednak dane cieszyć się emeryturą, bo w mieście grasuje seryjny morderca, który wciąga Raya do makabrycznej gry. Wraz z profilerem Willemem Ruineymem (Karl Urban) i dziennikarką śledczą Christi Davies (Brittany Snow) Ray staje przez najtrudniejszym zadaniem w swojej karierze - złapaniem mordercy, który gra z nimi w wisielczą grę.

  DVD, zapowiedzi DVD i BLU-RAY | Homevideo.pl

  Gotowi na wszystko. Exterminator

  (2018)
  117 min. Komedia   |   Polska

  7 / 10  6.4 / 10  

  Reżyser: Michał Rogalski
  Występują:
  Paweł Domagała , Piotr Rogucki , Agnieszka Więdłocha
  Piątka chłopaków za młodu założyło zespół Exterminator. Chcieli wstrząsnąć polską sceną metalową i mieć tłumy na koncertach. Nic z tego jednak nie wyszło i każdy z nich musiał pójść inną drogą. Były lider zespołu Marcyś (Paweł Domagała) pracuje teraz u ojca w sklepie. Nie wiedzie mu się też w związku z Magdą (Agnieszka Więdłocha). Gitarzysta Lizzy (Piotr Żurawski) męczy się obecnie w banku jako szeregowy pracownik. Z kolei basista Jaromir (Krzysztof Czeczot) pracuje w fabryce pianki poliuretanowej. Perkusista Makar (Piotr Rogucki) trafił do zakładu psychiatrycznego, a Cypek (Sebastian Stankiewicz) wyjechał za granicę, aby się tam dorobić. Nadarza się jednak szansa na reaktywację Exterminatora. Ich wielką fanką ze starych czasów jest pani burmistrz (Dominika Kluźniak), która obiecuje zespołowi dotację unijną jak tylko znów zaczną razem występować. Jest tylko jeden mały haczyk - zespół Exterminator będzie musiał wystąpić na kilku festynach i zagrać utworzy, których odbiegają gatunkowo o ich repertuaru. Męska duma nie pozwala bohaterom iść na kompromis, a tymczasem zbliża się wielki koncert...

  DVD, zapowiedzi DVD i BLU-RAY | Homevideo.pl

  Pasażer

  (2018)
  104 min. Dramat , Thriller , Kryminał   |   USA , Wielka Brytania

  6.3 / 10  6.3 / 10  

  Reżyser: Jaume Collet-Serra
  Występują:
  Liam Neeson , Vera Farmiga , Sam Neill
  Michael McCauley (Liam Neeson) pracuje jako agent ubezpieczeniowy. Codziennie od 10 lat dojeżdża do pracy i wraca z niej pociągiem. Praktycznie zna już wszystkich pasażerów z widzenia, którzy również z nim dojeżdżają do pracy. Tą monotonię przerywa pojawienie się pewnej tajemniczej kobiety podczas podróży pociągiem. Nieznajoma przysiada się do Michaela i proponuje mu niecodzienny eksperyment. Micheal ma przejść się po pociągu i wskazać jedną osobę, która nie pasuje do innych pasażerów i nie powinna znaleźć się w pociągu. Jeśli odmówi komuś stanie się krzywda. Może ucierpieć ktoś całkiem obcy, inny pasażer pociągu, ale może to być on sam albo ktoś z jego rodziny. Nie mając wyboru Michael postanawia rozwiązać zagadkę. Szybko okazuje się, że stał się on pionkiem w szalenie niebezpiecznej grze...

  11 maja 2018

  DVD, zapowiedzi DVD i BLU-RAY | Homevideo.pl

  Biała jak mleko, czerwona jak krew

  (2013)
  102 min. Komedia , Dramat   |   Włochy

  6.2 / 10  6.2 / 10  

  Reżyser: Giacomo Campiotti
  Występują:
  Luca Argentero , Cecilia Dazzi , Romolo Guerreri
  Leo ma szesnaście lat. Dla niego życie ma tylko dwa kolory: biały i czerwony. Chłopak kocha grać w piłkę nożną, słucha muzyki na cały regulator i stara się o niczym nie myśleć. Lubi szkołę, ale tylko w godzinach popołudniowych, gdy nie ma w niej nauczycieli. Kolor biały jest dla niego absolutną pustką. Czerwony to krew pulsująca w żyłach przed meczem. To też kolor włosów Beatrice, dziewczyny jego marzeń. Niestety, dziewczyna zdaje się nawet nie zauważać jego istnienia. Leo dowiaduje się, że Beatrice jest chora na białaczkę. Biel walczy z czerwienią. Choroba z życiem. Chłopak postanawia zrobić co w jego mocy, aby uratować ukochaną. Ale czy nie jest za późno?

  DVD, zapowiedzi DVD i BLU-RAY | Homevideo.pl

  Józef i Maryja

  (2016)
  82 min. Dramat   |   Kanada

  4.5 / 10  4.1 / 10  

  Reżyser: Roger Christian
  Występują:
  Kevin Sorbo , Lara Jean Chorostecki , Katie Boland
  Akcja filmu "Józef i Maryja" rozgrywa się w czasie dzieciństwa Jezusa, zanim objawił się jako Syn Boży i ostatecznie zmienił bieg ludzkości. Jedną z głównych postaci filmu jest pobożny rabin Eliasz, który jest żądny zemsty po tym jak w czasie rzezi niewiniątek giną dzieci, którymi się opiekował. Eliasz przebywając z Maryją, Józefem i młodym Jezusem zaczyna zastanawiać się nad motywami zemsty. Kiedy w końcu nadarzy się okazja pomszczenia śmierci niewinnych dzieci, Eliasz staje przed wyborem zabicia - pomszczenia śmierci bliskich osób i podarowania życia - miłosiernego przebaczenia.

  16 maja 2018

  DVD, zapowiedzi DVD i BLU-RAY | Homevideo.pl

  Naznaczony: ostatni klucz

  Insidious: Chapter 4, Naznaczony 4, Insidious 4 (2018)
  103 min. Thriller , Horror   |   USA

  6 / 10  5.7 / 10  

  Reżyser: Adam Robitel
  Występują:
  Kirk Acevedo , Lin Shaye , Josh Stewart
  W filmie "Naznaczony: ostatni klucz" parapsycholog dr Elise Rainier będzie musiała zmierzyć się z najbardziej przerażającą i osobistą historią w swojej zawodowej karierze. Tym razem bowiem do nawiedzenia dojdzie w jej rodzinnym domu.

  DVD, zapowiedzi DVD i BLU-RAY | Homevideo.pl

  Tedi i mapa skarbów

  Tad the Lost Explorer and the Secret of King Midas, Tad Jones: The Hero Returns (2017)
  85 min. Komedia , Przygodowy , Animowany   |   Hiszpania

  6.3 / 10  6.1 / 10  

  Reżyser: David Alonso
  Występują:
  Óscar Barberán , Michelle Jenner , Adriana Ugarte
  Tym razem Tedi Jones udaje się do Ameryki - prosto do Los Angeles. Ma się tam zapoznać z najnowszymi odkryciami archeolożki Sary Lavroff, która odnalazła pewien papirus. Papirus ten wskazuje na istnienie naszyjnika, który niegdyś należało do króla Midasa - tego którego dotyk zamieniał wszystko w złoto. Niestety Sara zostaje porwana przez pewnego bogacza. Chce on być jeszcze bogatszy wykorzystując magiczną moc talizmanu. Tedi wraz ze swoimi przyjaciółmi (papugą i psem) będzie musiał się sporo nawysilać, aby uratować swoją przyjaciółkę.

  17 maja 2018

  DVD, zapowiedzi DVD i BLU-RAY | Homevideo.pl

  Ghost Story, A

  (2017)
  92 min. Fantasy , Dramat , Romans   |   USA

  6.7 / 10  6.9 / 10  

  Reżyser: David Lowery
  Występują:
  Casey Affleck , Rooney Mara , Kenneisha Thompson
  C (Casey Affleck) i M (Rooney Mara) to młode małżeństwo, które bardzo się kocha, ale marzy o innych rzeczach w życiu. M chce zmiany, chce się przeprowadzić, natomiast C pragnie pozostać tam gdzie jest w ich małym domu. Wszystko się zmienia, kiedy nieoczekiwanie mężczyzna umiera. Pragnąc pocieszyć swoją zrozpaczoną żonę powraca jako duch w białym prześcieradle w ich domu. Niestety jest on niewidzialny. Może jedynie patrzeć jak życie jakie miał i kobieta, którą kochał, powoli oddalają się od niego. Coraz bardziej niezauważalny, skazany na zapomnienie, przebywa niezwykłą podróż w historii, konfrontując się z bezmiarem egzystencji.

  DVD, zapowiedzi DVD i BLU-RAY | Homevideo.pl

  Kumple z dżungli

  The Jungle Bunch (2017)
  97 min. Przygodowy , Familijny , Animowany   |   Francja

  4.8 / 10  5 / 10  

  Reżyser: David Alaux
  Występują:
  Paul Borne , Alexis Tomassian , Philippe Bozo
  Poznajcie zgraną paczkę bohaterów prosto z dżungli. Jest wśród nich kung-fu pingwin (w tygrysie paski) - Maurice, jego syn (również pasiasty i również kung-fu)… złota rybka - Junior oraz Gilbert (wyrak), Miguel (goryl) oraz Batricia (nietoperka, ale bardzo czarująca). Na drodze tej wesołej bandy staje Igor - miś koala, a do tego piroman, który kilka lat temu chciał zniszczyć dżunglę. Wtedy powstrzymała go mama Maurice’a (tygrysica). Igor nigdy tego nie zapomniał i teraz chce się zemścić…

  DVD, zapowiedzi DVD i BLU-RAY | Homevideo.pl

  Mama i tata

  (2017)
  86 min. Thriller , Horror   |   USA

  4.6 / 10  5.5 / 10  

  Reżyser: Brian Taylor
  Występują:
  Nicolas Cage , Selma Blair , Anne Winters

  DVD, zapowiedzi DVD i BLU-RAY | Homevideo.pl

  Paddington 2

  (2017)
  103 min. Komedia , Fantasy , Przygodowy   |   USA , Wielka Brytania , Francja

  7.5 / 10  7.9 / 10  

  Reżyser: Paul King
  Występują:
  Ben Whishaw , Sally Hawkins , Hugh Grant
  Rezolutny i ciągle wpadający w kłopoty miś Paddington powraca! Tym razem Paddington trafi w złe towarzystwo, a wszystko przez pomyłkę i osadzenie biednego misia w areszcie, gdzie trafi na typów spod ciemnej gwiazdy. Ale nasz bohater zrobi wszystko, aby sprowadzić ich na dobrą drogę. I jest spora szansa, że mu się uda. No bo kto by mógł odmówić misiowi tak sympatycznemu jak Paddington.

  DVD, zapowiedzi DVD i BLU-RAY | Homevideo.pl

  Wszystkie pieniądze świata

  (2017)
  132 min. Dramat , Kryminał   |   USA

  6.5 / 10  6.9 / 10  

  Reżyser: Ridley Scott
  Występują:
  Mark Wahlberg , Christopher Plummer , Michelle Williams
  Jest rok 1973. Rzym. Zamaskowani mężczyźni porywają chłopca John Paul Getty III (Charlie Plummer). Jego dziadek, Jean Paul Getty (Christopher Plummer), to najbogatszy człowiek na świecie, miliarder zarządzający imperium naftowym i... największy sknera na świecie. Kiedy więc porywacze żądają wielomilionowego okupu, Getty odmawia jego zapłacenia. Uważa, że uprowadzenie wnuka nie jest żadnym powodem, aby tracić na to pieniądze. Gail (Michelle Williams), zrozpaczona matka chłopca próbuje namówić teścia na zmianę decyzji, ale ten jest nieugięty. Tymczasem porywacze stają się coraz bardziej niecierpliwi i brutalni. I kiedy wydaje się, że nic już nie jest w stanie zapobiec tragedii, do drzwi Gail puka tajemniczy mężczyzna, który twierdzi, że jest wysłannikiem Jean Paula Getty’ego i specjalizuje się w sprawach "nie do rozwiązania"…

  DVD, zapowiedzi DVD i BLU-RAY | Homevideo.pl

  Gniew

  (2017)
  91 min. Dramat   |   Wielka Brytania

  6.3 / 10  5 / 10  

  Reżyser: Ludwig Shammasian
  Występują:
  Orlando Bloom , Janet Montgomery , Anne Reid
  Akcja filmu rozgrywa się w Irlandii. Malky (Orlando Bloom) jest robotnikiem, który pracuje przy rozbiórce starego kościoła. Swój wolny czas spędza głównie w pubach. Z pozoru to twardy facet, ale skrywa on pewna tajemnicę z dzieciństwa. Trauma ta powraca, kiedy do miasteczka powraca po długiej nieobecności ksiądz (James Smillie). Jego pojawienie się wywołuje u Malky'ego gniew, który cały czas narasta. Malky zaczyna odtrącać najbliższych i myśli tylko o jednym. O zemście.

  DVD, zapowiedzi DVD i BLU-RAY | Homevideo.pl

  Escape Room

  (2017)
  81 min. Thriller , Horror   |   USA

  3.6 / 10  4.5 / 10  

  Reżyser: Will Wernick
  Występują:
  Evan Williams , Annabelle Stephenson , Elisabeth Hower
  Grupa przyjaciół chce w szczególny sposób uczcić urodziny jednego z nich. Postanawiają wynająć tajemniczy Escape Room, wokół którego krążą niepokojące opowieści. Zabawa w Escape Room polega na tym, że w ciągu godziny trzeba rozwiązać zagadki, aby opuścić pomieszczenie. Gdy przyjaciele zaczynają zabawę zostają rozdzieleni i trafiają do różnych pomieszczeń. Początkowo wszyscy biorą to za żart, ale kiedy okazuje się, że jedna z przyjaciółek zostaje porwana i osadzona nago w klatce, kończy się dobry humor i zaczyna gra o życie. Mają godzinę na rozwiązanie łamigłówek w każdym z pokojów jeśli chcą ocalić siebie i odkryć tożsamość osoby, która wymyśliła dla nich tą makabryczną zabawę.

  DVD, zapowiedzi DVD i BLU-RAY | Homevideo.pl

  Pszczółka Maja: Miodowe igrzyska

  Pszczółka Maja 2: Miodowe igrzyska (2017)
  83 min. Familijny , Animowany   |   Austria , Niemcy

  6 / 10  5.5 / 10  

  Reżyser: Noel Cleary
  Występują:
  Richard Roxburgh , Benson Jack Anthony , Jordan Hare
  Uwaga, uwaga. Wśród pszczółek odbędą się Miodowe Igrzyska. Maja bardzo chce wziąć w nich udział, ale jej ul nie zostaje zaproszony na igrzyska. Co gorsze Cesarzowa domaga się oddania połowy miodu na rzecz sportowców. Królowa ula jest gotowa się z tym pogodzić, ale buntownicza Maja nigdy. Wyrusza więc do stolicy, aby zademonstrować swój sprzeciw i powiedzieć prawdę co myśli o nakazach Cesarzowej. I tym razem nawet Gucio jej nie powstrzyma. Zuchwałość Mai będzie miała konsekwencje. Maja będzie musiała wystartować w igrzyskach, ale jeśli przegra to jej ul straci całe zapasy miodu na zimę. Na szczęście Maja może zawsze liczyć na swoich przyjaciół.

  DVD, zapowiedzi DVD i BLU-RAY | Homevideo.pl

  I tak cię kocham

  Choróbsko (2017)
  120 min. Komedia , Romans   |   USA

  6.8 / 10  7.6 / 10  

  Reżyser: Michael Showalter
  Występują:
  Kumail Nanjiani , Zoe Kazan , Holly Hunter
  Film "I tak cię kocham" opowiada historię urodzonego w Pakistanie początkującego komika Kumail (Nanjiani), który spotyka studentkę Emily (Kazan) po jednym ze swoich występów. To co dla tych dwojga zapowiadało się na znajomość na jedną noc, stało się poważnym związkiem, ze wszystkimi komplikacjami jakie powodują oczekiwania muzułmańskich rodziców Kumaila. Kiedy Emily zapada na tajemniczą chorobę, Kumail będzie musiał stanąć na wysokości zadania i zażegnać nie tylko kryzys medyczny, ale przede wszystkim poradzić sobie z emocjonalnym rozdarciem pomiędzy rodzicami a ukochaną.

  23 maja 2018

  DVD, zapowiedzi DVD i BLU-RAY | Homevideo.pl

  Najlepszy

  Podwójny Ironman, The Fastest (2017)
  110 min. Dramat , Biograficzny , Sportowy   |   Polska

  8.2 / 10  7.6 / 10  

  Reżyser: Łukasz Palkowski
  Występują:
  Jakub Gierszał , Arkadiusz Jakubik , Janusz Gajos
  Film inspirowany życiem Jerzego Górskiego, który ukończył tzw. bieg śmierci i ustanowił przy tym rekord świata z czasem 24h:47min:46sek w triathlonowych mistrzostwach świata na dystansie Double Ironman. Film "Najlepszy" jest fascynującą historią pełną morderczego wysiłku, upadków i przede wszystkim pokazem niezwykłej siły. Ten rekord nie byłby jednak możliwy, gdyby w życiu Jerzego nie pojawiły się dwie kobiety - jedną, którą stracił, i drugą, która stała się inspiracją dla niego, aby zawalczyć o swoje życie.

  DVD, zapowiedzi DVD i BLU-RAY | Homevideo.pl

  Legion samobójców: Piekielna misja

  (2018)
  86 min. Akcja , Animowany   |   USA

  6.3 / 10  7.1 / 10  

  Reżyser: Sam Liu
  Występują:
  Christian Slater , Vanessa Williams , Billy Brown

  25 maja 2018

  DVD, zapowiedzi DVD i BLU-RAY | Homevideo.pl

  Więzień labiryntu: Lek na śmierć

  (2018)
  142 min. Akcja , Science Fiction , Thriller   |   USA

  6.8 / 10  6.3 / 10  

  Reżyser: Wes Ball
  Występują:
  Thomas Brodie-Sangster , Katherine McNamara , Dylan O'Brien
  Thomas wie, że DRESZCZowi nie można ufać, ale oni twierdzą, że czas kłamstw już się skończył, że zebrali w toku Prób wszystkie dane, jakie dało się zebrać, a teraz chcą przywrócić Streferom pamięć, bo potrzebują ich pomocy w ostatecznej misji. Streferzy muszą dobrowolnie pomóc uzupełnić mapę, która pozwoli stworzyć lek na Pożogę. DRESZCZ nie wie jednak, że stało się coś, czego żadne Próby i żadne Zmienne nie pozwoliłyby przewidzieć. Thomas przypomniał sobie dużo więcej, niż przypuszczają. I wie, że nie może wierzyć w ani jedno słowo z tego, co twierdzi DRESZCZ. Thomas musi stanąć na czele pozostałej grupy Streferów i wyruszyć w ostateczną misję do legendarnego Ostatniego Miasta. Miasto to jest kontrolowane przez DRESZCZ i stanowi labirynt z masą niebezpiecznych pułapek. Ci co przeżyją poznają odpowiedzi na pytania, które Streferzy zadawali sobie będąc jeszcze w pierwszym labiryncie.

  28 maja 2018

  DVD, zapowiedzi DVD i BLU-RAY | Homevideo.pl

  Czas mroku

  (2017)
  125 min. Dramat , Historyczny , Wojenny   |   Wielka Brytania

  7 / 10  7.4 / 10  

  Reżyser: Joe Wright
  Występują:
  Lily James , Gary Oldman , Ben Mendelsohn
  Początek II Wojny Światowej. Europa Wschodnia zajęta przez wojska hitlerowskie. Naziści najechali też Francję, która chyli się ku upadkowi. Niemcy planują już najazd na Wielką Brytanię. Przyszłość Europy jest teraz w rękach nowo wybranego premiera Wielkiej Brytanii Winstona Churchilla (Gary Oldman). Będzie on musiał dokonać kluczowej decyzji - czy negocjować z Hitlerem i ocalić naród brytyjski przed widmem wojny czy może wezwać swój lud do walki z okupantem.

  DVD, zapowiedzi DVD i BLU-RAY | Homevideo.pl

  Podatek od miłości

  (2018)
  101 min. Komedia , Romans   |   Polska

  6.5 / 10  6 / 10  

  Reżyser: Bartłomiej Ignaciuk
  Występują:
  Aleksandra Domańska , Grzegorz Damięcki , Roma Gąsiorowska
  Klara (Aleksandra Domańska) pracuje jako inspektor podatkowy. Właśnie ściga kolejnego oszusta (domniemanego oczywiście). Tym razem padło na cynicznego, ale za to pełnego uroku Mariana (Grzegorz Damięcki). Marian popadł w tarapaty przez swoją niefrasobliwość i dobre serce. I kiedy wydaje się, że jego los jest już przesądzony, staje się rzecz niespodziewana. Surowa Klara i dobroduszny Marian zakochują się w sobie. A to uruchomi lawinę śmiesznych zdarzeń, które odmienią losy naszych bohaterów. Marian dla dobra sprawy może zostać facetem do towarzystwa, a Klara może trafić... do więzienia.